Projelerimiz

Muhammed Aydoğan İş Merkezi
İSTASYONPARK GÖZTEPE
AYDOĞANPARK GÖZTEPE
ASLANPARK ERENKÖY
EVRENPARK FENERBAHÇE
AYDOĞANPARK TUZLA

HAKKIMIZDA

Muhammed AYDOĞAN tarafından 1947 yılında kurulan Aydoğan Group, gıda, inşaat ve kuyumculuk sektörlerinde bulunmaktadır.Grup şirketleri arasında; Zonguldak’ta Algida, Unilever, Tadım, Nestle, Yudum Yağları, Nuh’un Ankara Makarnası markalarının distribütörlüğü, Bartın’da Unilever, Algida, Nestle, Yudum Yağları, Nuh’un Ankara Makarnası markalarının distribütörlüğü, İzmir Karşıyaka’da Algida distribütörlüğü, Adapazarı’nda Algida distribütörlüğü, Zonguldak’ta kuyumcu işletmeciliği yer almaktadır. Gıda toptancılığıyla başlayan, inşaat çalışmalarıyla büyüyen Aydoğan Group, 1987 yılında Aydoğan İnşaat’ı kurmuştur.
1987 yılında İstanbul’da ilk inşaatlarını Marmara Ereğlisi’nde Aydoğan Tatil Sitesi’ni yaparak başlayan Aydoğan İnşaat, Anadolu yakasının Fenerbahçe, Göztepe, Suadiye gibi en gözde lokasyonlarında konut inşaatları yapmıştır. Mahalle hayatını yeniden yaşattığı A plus butik konut projeleriyle adından söz ettiren Aydoğan İnşaat, 1987 yılından beri Bağdat Caddesi üzerinde 100 bin metrekarelik bir inşaat alanında proje üretmiştir. Kadıköy Moda’nın ilk ve tek site projesi Panoramapark Moda, İstanbul’un yeni gözde semti Tuzla’da Aydoğanpark Tuzla, Bağdat Caddesi’nin en popüler lokasyonu Erenköy’de Caddepark Erenköy gibi projeleriyle ön plana çıkan Aydoğan İnşaat, yılların deneyimini modern inşaat teknikleriyle sunmaktadır. İnşaat malzemeleri kısmında Türkiye’nin en iyi firmalarıyla çalışan Aydoğan İnşaat, sektördeki en son yenilikleri inşaatlarına yansıtmaktadır.

Aydoğan İnşaat, iddialı konut projeleri kadar Türkiye’nin inşaat malzemeleri alanında en büyük sanayi kuruluşlarından olan Çanakkale Seramik A.Ş ile çözüm ortaklığı yapıp Çanakkale Seramik’in İstanbul Anadolu yakasındaki arsalarının üzerindeki inşaatlarının tamamını yapmıştır.

Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı İrfan AYDOĞAN’ın üstlendiği Aydoğan İnşaat’ın olmazsa olmazları, güven, kalite ve satış sonrası hizmettir.


AYDOĞANPARK TUZLA

Tuzla’da muhteşem doğa ile iç içe eşsiz bir proje: AYDOĞANPARK TUZLA. Havuzdan çocuk oyun alanına, kapalı otoparka kadar her şeyi düşündüğümüz AYDOĞANPARK TUZLA’ya, eskinin özlemini duyduğunuz mahalle sıcaklığını yansıttık. 

CADDEPARK ERENKÖY
Caddenin yükselen yıldızı: CADDEPARK ERENKÖY. Bağdat Caddesi’nin tam kalbinde, lüksü ve konforu bir arada yaşamak isteyenlere…

ASLANPARK ERENKÖY 
Kalite, güven ve müşteri memnuniyetiyle özdeşleşen marka kimliğimizin altına yeni bir proje daha ekliyoruz: ASLANPARK ERENKÖY. Bağdat Caddesi kadar hareketli, Bağdat kadar prestijli…

AYDOĞANPARK GÖZTEPE
Tüm teknik detayları ve konfor sağlayacak ögeleri en ince ayrıntısına kadar düşündüğümüz AYDOĞANPARK GÖZTEPE projemizle hem şehrin merkezinde yaşamanın keyfini süreceksiniz hem de peyzajı ve bulunduğu sessiz sokağıyla kendinizi bir huzur mabedinde hissedeceksiniz. 

İSTASYONPARK GÖZTEPE
A plus butik projelerimizin yeni yıldızı İSTASYONPARK GÖZTEPE’de, lüksü A’dan Z’ye yaşayabilmeniz için her şeyi düşündük.Konforun ve lüksün buluştuğu İSTASYONPARK GÖZTEPE’de ailenizle huzur dolu, keyifli ve hiç unutulmayacak anılar biriktirin.